2016-01-31 13:00 Lech Poznań

Poznaj harmonogram sprzedaży i ceny biletów

Bilety na wiosenne spotkania Ekstraklasy w Poznaniu od 30 złotych! Przed nami emocjonujący mecz rocznicowy z Legią Warszawa i nie mniej atrakcyjne starcia ze Śląskiem, Jagiellonią, czy Cracovią. Do tego półfinał PP. Sprawdź harmonogram sprzedaży i ceny wejściówek.

Bilety na wiosenne spotkania Ekstraklasy w Poznaniu od 30 złotych! Przed nami emocjonujący mecz rocznicowy z Legią Warszawa i nie mniej atrakcyjne starcia ze Śląskiem, Jagiellonią, czy Cracovią. Do tego półfinał PP. Sprawdź harmonogram sprzedaży i ceny wejściówek.

Za bilety na starcia z Termalicą, Jagiellonią, Cracovią i Śląskiem zapłacisz 30 złotych do strefy B i 45 złotych do strefy A. Karty wstępu na starcie z Legią Warszawa – tradycyjnie już – kosztują 60 zł i 90 zł. Kilka dni wcześniej czeka nas mecz półfinałowy Pucharu Polski z Zagłębiem Sosnowiec, a wejściówki kosztują 20 zł i 35 zł. Sprzedaż rozpoczynać się będzie zawsze o godzinie 9:00.

Karnety

Cały czas trwa sprzedaż karnetów Wiosna16 i Wiosna + Runda Finałowa. Od 26 stycznia jest otwarta dla wszystkich. Oznacza to, że rezerwacje miejsc dla posiadaczy abonamentów jesiennych już nie obowiązują. Sprzedaż będzie prowadzona do meczu z Jagiellonią Białystok..

Lech - Termalica (14 lutego, 15:30)

Bilety na pierwszy mecz w 2016 roku będzie można kupić od 3 lutego. Walentynkowy wieczór przy Bułgarskiej to jednak nie tylko okazja do oryginalnego początku randki, ale również dopingowania Kolejorza, który bardzo chce się zrewanżować beniaminkowi za porażkę odniesioną na wyjeździe.

Więcej o meczu tutaj >>>

Lech - Jagiellonia (28 lutego, 15:30)

Już dzień po meczu ze „Słoniami” z Niecieczy ruszy sprzedaż kart wstępu na spotkanie Lech - Jagiellonia. Drużynie z Podlasia w ostatnich latach nie wiedzie się najlepiej, bo z dziewięciu meczów ligowych przegrali aż siedem. Jedno jest jednak niemal pewne – gole. W tych spotkaniach bramkarze kapitulowali aż 32 razy, a bilans bramkowy wynosi aż 24:8.

Więcej o meczu tutaj >>>

Lech - Cracovia (6 marca, 18:00)

Dystrybucja wejściówek na mecz przyjaźni rozpocznie się 22 lutego. Starcia z Cracovią zawsze cieszą się sporym zainteresowaniem, ale tym razem zaplanowaliśmy dodatkowe emocje. Zapowiada się bowiem, że spotkanie może mieć wielką wagę sportową i może odbyć się nawet na szczycie tabeli.

Kolejorzowi i Pasom dopingować będą też gimnazjaliści w ramach akcji organizowanej wespół z SKLP - "Gimnazjaliści na Kolejorza". Cel? Zapełnić INEA Stadion do ostatniego miejsca! Do udziału zapraszamy podopiecznych gimnazjów, szkół podstawowych, przedszkoli i innych placówek oświatowo-wychowawczych. Każda grupa wielkości min. 10 osób wchodzi na trybuny bezpłatnie.

Równocześnie uruchomiona zostanie sprzedaż pakietów biletów na mecze z Cracovią i Legią. To pierwsza okazja do zarezerwowanie miejsca na trybunach na mecz rocznicowy, który odbędzie się 19 marca. Cena pakietów to 90 złotych do strefy B i 135 złotych do strefy A.

Więcej o meczu tutaj >>>

Lech - Zagłębie (15 marca)

Półfinał Pucharu Polski. Kolejne emocje przed nami, które do potęgi mają urosnąć dopiero na kolejnym etapie. Zdobycie trofeum, które w Poznaniu było ostatnio w 2009 roku to jeden z najważniejszych celów tego sezonu. Sprzedaż wejściówek w cenie 20 zł i 35 zł ruszy 7 marca, dzień po meczu z Cracovią.

Więcej o meczu tutaj >>>

Lech - Legia (19 marca, termin orientacyjny)

Tego samego dnia (poniedziałek, 7 marca) rozpocznie się otwarta sprzedaż wejściówek na mecz rocznicowy. Wszystko wskazuje na to, że właśnie 19 marca Kolejorz podejmie Legię Warszawa i będzie świętować jubileusz powstania Klubu. O atmosferze, tle i historii spotkań napisano już wszystko. To trzeba przeżyć!

Więcej o meczu tutaj >>>

Lech - Śląsk (2 kwietnia, termin orientacyjny)

W przedostatniej ligowej kolejce sezonu zasadniczego w Poznaniu zamelduje się Śląsk Wrocław. Bilety będą dostępne w sprzedaży od poniedziałku, 21 marca.

Więcej o meczu tutaj >>>

Kup karnet

Pamiętaj, że cały czas trwa sprzedaż karnetów. Już teraz za abonament na sześć meczów rundy wiosennej (w tym na rocznicowy mecz z Legią Warszawa oraz półfinałowy Pucharu Polski z Zagłębiem Sosnowiec) zapłacisz 130 złotych, a za karnet Wiosna16 + Runda Finałowa 200 złotych. Zakup karnetu jest prosty i gwarantuje Ci stałe miejsce na trybunach przy Bułgarskiej. To jednak nie są wszystkie korzyści! Więcej o zaletach posiadania abonamentu przeczytasz tutaj >>>

Wybrany karnet kupisz tutaj >>>

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
 
mail: lech@lechpoznan.pl

Ta strona używa plików cookie (ciasteczek) niezbędnych do jej prawidłowego działania. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij