2017-10-19 10:29

Oferta dla grup zorganizowanych

Nie tylko podczas akcji "Kibicuj z Klasą" przy Bułgarskiej pojawia się wiele grup szkolnych. Także w trakcie innych spotkań Lecha Poznań na INEA Stadion przychodzą młodzi kibice, którzy razem ze swoją wiarą chcą dopingować niebiesko-białych.

Ulgi dla najmłodszych

Ponad tysiąc dzieci dopinguje w każdym meczu Kolejorza. Najmłodsi mogą nie tylko wspierać w trakcie meczu niebiesko-białych, ale także po ostatnim gwizdku spotkań się z zawodnikami w Sektorze Rodzinnym DĄBEX. Liczymy, że na meczu z Wisłą Kraków młodzi kibice jeszcze liczniej zjawią się na poznańskim obiekcie i będą z całych sił wspierać lechitów w walce o komplet punktów. Wszystkie pociechy do 13. roku życia na INEA Stadion wchodzą za dziesięć złotych.

Warto również pamiętać, że najmłodsi, do dnia piątych urodzin nie płacą za wejściówkę na mecze Kolejorza. Warunek jest jeden - muszą oni zająć miejsce na kolanach swojego opiekuna.

Gimnazjaliści za połowę

Młodzież od 13. do 18. roku życia mecz Lecha Poznań z Wisłą Kraków obejrzy za połowę ceny biletu kategorii normalnej strefy A. Wspólne wyjścia ze znajomymi to idealny sposób na spędzenie piątkowego wieczoru. Zbierzcie grupę co najmniej 10 rówieśników oraz opiekuna i bądźcie częścią piłkarskiego widowiska.

A może sam jesteś wychowawcą i nie masz pomysłu jak zagospodarować czas najmłodszym pociechom? Wspólnie ze swoimi podopiecznymi przyjdź na Bułgarską. Jako opiekun dziesięcioosobowej grupy na spotkania Kolejorza wejdziesz za połowę ceny biletu z kategorii normalnej ze strefy A.

Co zrobić, by skorzystać z oferty?

Jeśli chcecie razem z grupą wspierać Kolejorza, wystarczy przesłać listę zawierającą imiona, nazwiska i numery pesel uczestników na adres: grupy@lechpoznan.pl. Aby mówić o grupie zorganizowanej wystarczy zebrać co najmniej 10 osób oraz opiekuna, a wejściówki będą w cenie promocyjnej dla odpowiedniej kategorii wiekowej.

Koszt wejściówek dla grup powyżej 10 osób na mecz Lech Poznań – Wisła Kraków:

  • dzieci do 5. roku życia wchodzą za darmo
  • dzieci od 5. do 13. roku życia 10 zł od osoby
  • młodzież od 13. do 18. roku życia 50% biletu normalnego do strefy A
  • 1 opiekun na 10 podopiecznych otrzyma bilet 50% taniej (normalny do strefy A)
  • pozostałe osoby z grupy zgodnie z cennikiem biletów

Następne mecze

Sobota 25.08 godz.00:00
Zagłębie Lubin
vs |
Lech Poznań
Sobota 01.09 godz.00:00
Lech Poznań
vs |
Piast Gliwice

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
 
mail: lech@lechpoznan.pl

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij