2017-02-15 09:28 Lilianna Szymczak

Nadal warto kupić karnet!

Kolejne dwa mecze Lecha Poznań na INEA Stadionie odbędą się już 1 i 5 marca. Tym samym są to ostatnie dni na zakup karnetów Wiosna17 oraz Wiosna + Runda Finałowa. Przed nami emocjonujące mecze przy Bułgarskiej, których stawką jest walka o najwyższe cele! Musisz być z nami!

Emocje do samego końca

Przed nami wiosna pełna emocji. W pierwszym meczu po przerwie zimowej Lech Poznań pokonał Bruk-Bet Termalikę Nieciecza 3:0 i awansował na 4. miejsce w tabeli Lotto Ekstraklasy. Teraz kolejne ważne spotkania, które muszą zakończyć się zwycięstwami Niebiesko-białych! Bądź świadkiem wspaniałych widowisk i dopinguj podopiecznych Nenada Bjelicy w osiąganiu jak najlepszych wyników. Wspólnie pokażmy, że #WiosnaNasza!

Już 1 marca Kolejorz w ramach 1/2 finału Pucharu Polski podejmie na INEA Stadionie Pogoń Szczecin. Stawką tego meczu będzie zrobienie pierwszego kroku ku awansowi na PGE Narodowy. Cztery dni później (5 marca, godzina 18:00) lechici przy Bułgarskiej zagrają z Lechią Gdańsk.

Karnet się opłaca

Karnety Wiosna17 lub Wiosna17 + Runda Finałowa cały czas się opłacają! Po meczu Kolejorza z Bruk-Bet Termaliką sprzedaż abonamentów jest kontynuowana w niezmienionych cenach. Posiadaczom abonamentów zakupionych po 10 lutego będą przysługiwać korzyści, których spis znajduje się tutaj >>>

Oba karnety na mecze Lecha Poznań zawierają również bezpłatną wejściówkę na mecz 1/2 finału Pucharu Polski, w którym Lech zmierzy się z Pogonią Szczecin. To spotkanie już w środę, 1 marca o godzinie 20:00.

5 meczów przy Bułgarskiej z atrakcyjnymi rywalami

Pamiętaj, że już niedługo ruszy sprzedaż biletów na hitowe spotkania rozgrywane na INEA Stadionie. Posiadacze karnetów Lecha Poznań mają nie tylko zagwarantowane miejsce na obiekcie przy Bułgarskiej, ale będą też mogli skorzystać z zupełnie nowej funkcjonalności. Już niedługo uruchomiona zostanie sprzedaż zamknięta, w której posiadacze abonamentów będą mogli kupić nawet 9 biletów dla osób, z którymi chcą dopingować Kolejorza podczas meczów Lecha z Lechią oraz Legią!

Warto być z nami przy Bułgarskiej! Wybrany karnet możesz kupić tutaj:

Następne mecze

Czwartek 12.07 godz.00:00
Lech Poznań
vs |
Gandzasar Kapan
Czwartek 19.07 godz.00:00
Gandzasar Kapan
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
 
mail: lech@lechpoznan.pl

Ta strona używa plików cookie (ciasteczek) niezbędnych do jej prawidłowego działania. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij