2017-07-17 16:09 Lt.

Marka Aztorin Sponsorem Pomiaru Czasu

Od niedzielnego meczu znany jest kolejny partner biznesowy Lecha Poznań. Po raz pierwszy w historii najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce działa Sponsor Pomiaru Czasu. Teraz każda sekunda upływa pod znakiem marki Aztorin i jest widoczna zarówno na bandach LED, telebimach, jak i tablicy doliczonego czasu gry prezentowanej przez sędziego technicznego.

- Dotychczas nie wykorzystywaliśmy tej przestrzeni w ramach współpracy ze sponsorami i partnerami klubu. Rozmowy prowadzone z producentem zegarków, czyli marką, która jednoznacznie kojarzy się z czasem pozwoliły nam skroić na miarę produkt, który przez najbliższe dwa lata będzie wyraźnie eksponowany na Bułgarskiej - mówi Jan Wojciak, dyrektor działu sprzedaży B2B Lecha Poznań.

W ramach świadczeń marka Aztorin widoczna jest nie tylko na telebimach przy zegarze meczowym. Upływ czasu prezentowany jest również na specjalnych grafikach wyświetlanych na bandach LED i tablicy zmian oraz doliczonego czasu gry wykorzystywanej przez sędziego technicznego spotkania.

Fani piłkarscy od kilku lat mogą kojarzyć markę Aztorin z polską ligą. Producent zegarków w swojej ofercie posiada bowiem licencjonowany zegarek Ekstraklasy, wyposażony w funkcje niezbędne podczas meczów - timer oraz wskaźnik doliczonego czasu gry. Finalizowane są także rozmowy dotyczące produkcji zegarka klubowego.

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
 
mail: lech@lechpoznan.pl

Ta strona używa plików cookie (ciasteczek) niezbędnych do jej prawidłowego działania. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij