2017-06-19 13:46 Mateusz Szymandera , fot. Adam Ciereszko

Lechici po pierwszym treningu

96 minut trwał pierwszy trening Kolejorza podczas zgrupowania w Opalenicy. Na boisko wybiegło dwudziestu trzech zawodników, którzy pracowali przede wszystkim z piłkami. 

Poznaniacy zajęcia rozpoczęli punktualnie o godz. 11. Zanim jednak przeszli do ciężkiej pracy przez kilka chwil słuchali trenera, Nenada Bjelicy. Ze względu na fakt, że na treningu pojawiło się kilku nowych piłkarzy chorwacki szkoleniowiec przedstawił zasady panujące w drużynie. - Na treningach będziemy pracowali przede wszystkim z piłkami - zapowiedział.

W zajęciach wzięli udział niemal wszyscy piłkarze. Zabrakło Vernona De Marco, który we wtorek dołączy do zespołu na zgrupowaniu. W pierwszej części treningu udziału nie wziął także Maciej Gajos. Pomocnik odczuwa jeszcze skutki kontuzji z poprzedniego sezonu. Ze względu na nią opuścił mecz z Jagiellonią.

"Gajowy" po kilkudziesięciu minutach pracy z fizjoterapeutą pojawił się na boisku. 25-latek kontynuował pracę z fizjoterapeutą, tym razem z piłkami. Przez kilkanaście minut biegał także wokół boiska. Współtowarzyszył mu Łukasz Trałka, który nie jest jeszcze w pełni gotowy do treningów na najwyższych obciążeniach. Pomocnik w ostatnim spotkaniu poprzedniej kampanii skręcił staw skokowy.

Pozostali piłkarze pracowali na pełnych obrotach. Wśród nich byli nowi zawodnicy Kolejorza, Emir Dilaver oraz Mario Situm, a także pięciu lechitów, którzy wracają z wypożyczeń. To Kamil Jóźwiak, Robert Gumny, Dariusz Formella, Szymon Drewniak i Jakub Serafin. Zdecydowanie większa część ćwiczeń była podporządkowana pracy z piłkami. To po dwutygodniowych urlopach niewątpliwie cieszyło zawodników.

Następne mecze

Niedziela 22.07 godz.18:00
Wisła Płock
vs |
Lech Poznań
Niedziela 29.07 godz.18:00
Lech Poznań
vs |
Cracovia

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
 
mail: lech@lechpoznan.pl

Ta strona używa plików cookie (ciasteczek) niezbędnych do jej prawidłowego działania. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij