2017-12-07 11:11 Lilianna Szymczak , fot. Adam Ciereszko

Konkurs opraw i szkoła dopingu na Xiaomi Lech Cup

Jedną z atrakcji nadchodzącego weekendu Xiaomi Lech Cup będą zajęcia w "szkole dopingu". Uczestniczyć w niej będą mogli wszyscy kibice zarówno doświadczeni, jak i ci początkujący, którzy odwiedzą poznańską Arenę. W sobotę zorganizowany zostanie także konkurs opraw, a do wygrania będą bardzo atrakcyjne nagrody.

FUTBOL NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Xiaomi Lech Cup to największy turniej młodzieżowy w Europie Środkowo-Wschodniej. Do stolicy Wielkopolski przyjechały zespoły z europejskiej czołówki, między innymi Chelsea Londyn, Manchester City, Inter Mediolan, Slavia Praga, Feyenoord Rotterdam, Hertha Berlin oraz RB Lipsk. Nazwy drużyn robią wrażenie, prawda? Już teraz możemy zagwarantować, że piłkarskie emocje stać będą na najwyższym poziomie. Warto zobaczyć na żywo zmagania topowym europejskich akademii!

DOPING PIŁKARZY KOLEJORZA

W poznańskiej Arenie - już tradycyjnie - pojawią się również wybrani piłkarze pierwszej drużyny Kolejorza. Starsi zawodnicy będą zagrzewać młodych lechitów do walki o zwycięstwa i wspierać w starciach z zespołami innych europejskich akademii. Wizyta podopiecznych Nenada Bjelicy będzie również idealną okazją do zdobycia cennych autografów, a także zrobienia pamiątkowych zdjęć.

KONKURS NA OPRAWY, ATRAKCYJNE NAGRODY DO WYGRANIA

Najmłodszych, którzy wspólnie ze swoją wiarą przyjdą dopingować lechitów w walce o zwycięstwa, zachęcamy do przygotowania opraw. Ich wygląd jest dowolny i zależy tylko od Waszej kreatywności. Może to być kartoniada, niebiesko-białe flagi lub banery z motywującymi hasłami.

Konkurs opraw odbędzie się w sobotę, 9 grudnia od 11:00 do 14:00. Wówczas przedstawiciele firmy Xiaomi, Lecha Poznań oraz Kibiców wybiorą najlepszą oprawę. Jest o co grać, ponieważ przygotowane zostały atrakcyjne nagrody: oczyszczacze powietrza dla szkół od Xiaomi, wycieczka z zawodnikami Lecha oraz vouchery na spotkanie Kolejorza.

Następne mecze

Niedziela 25.02 godz.18:00
Korona Kielce
vs |
Lech Poznań
Środa 28.02 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Śląsk Wrocław

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
 
mail: lech@lechpoznan.pl

Reklama
 

Ta strona używa plików cookie (ciasteczek) niezbędnych do jej prawidłowego działania. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij