2017-06-18 20:05 Mateusz Szymandera , fot. Adam Ciereszko

Kadra na zgrupowanie w Opalenicy

Dwudziestu czterech piłkarzy w poniedziałek rozpocznie przygotowania do nowego sezonu. Już pierwszego dnia obozu zespół prowadzony przez trenera Nenada Bjelicę wyjedzie na zgrupowanie do Opalenicy.

Wśród zawodników, którzy wyjadą na obóz zabraknie oczywiście reprezentantów Polski do lat 21, którzy grają na młodzieżowych Mistrzostwach Europy. To Tomasz Kędziora, Jan Bednarek oraz Dawid Kownacki. Decyzją trenera na obóz nie pojadą do Dariusz Dudka oraz Victor Gutierrez.

Z pierwszą drużyną do Opalenicy nie wyjadą też Tymoteusz Puchacz oraz Paweł Tomczyk, którzy w niedzielę zagrali ostatnie ligowe mecze. Ten pierwszy wystąpił w półfinałowym spotkaniu Centralnej Ligi Juniorów, a ten drugi starciu trzecioligowych rezerw.

W kadrze na sześciodniowy obóz w Opalenicy znaleźli się piłkarze powracający z wypożyczeń. Chodzi o Dariusza Formellę, Roberta Gumnego, Kamila Jóźwiaka, Szymona Drewniaka oraz Jakuba Serafina.

Kadra Lecha na zgrupowanie w Opalenicy:

Bramkarze: Jasmin Burić, Matus Putnocky, Miłosz Mleczko

Obrońcy: Emir Dilaver, Lasse Nielsen, Volodymyr Kostevych, Vernon De Marco, Robert Gumny, Marcin Wasielewski

Pomocnicy: Maciej Makuszewski, Mario Situm, Darko Jevtić, Szymon Pawłowski, Szymon Drewniak, Dariusz Formella, Jakub Serafin, Kamil Jóźwiak, Łukasz Trałka, Abdul Aziz Tetteh, Radosław Majewski, Maciej Gajos, Mihai Radut

Napastnicy: Marcin Robak, Nicki Bille

Następne mecze

Czwartek 12.07 godz.00:00
Lech Poznań
vs |
Gandzasar Kapan
Czwartek 19.07 godz.00:00
Gandzasar Kapan
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
 
mail: lech@lechpoznan.pl

Ta strona używa plików cookie (ciasteczek) niezbędnych do jej prawidłowego działania. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij