2018-02-12 18:25 Mateusz Szymandera , fot. Przemysław Szyszka

Gytkjaer gotowy do gry

Christian Gytkjaer nie ma złamanego nosa i będzie do dyspozycji trenera Nenada Bjelicy podczas kolejnego meczu ligowego. Przeprowadzona w poniedziałek konsultacja laryngologiczna potwierdziła, że nie ma żadnych przeciwskazań zdrowotnych dotyczących występu Duńczyka w spotkaniu z Pogonią.

Napastnik Kolejorza na początku drugiej połowy niedzielnego meczu został kopnięty w nos przez Michała Marcjanika i musiał opuścić boisko. Duże krwawienie z nosa nie pozwoliło 27-latkowi na kontynuowanie gry. Już wtedy jednak dr Paweł Cybulski nastawił nos Gytkjaerowi, który po zakończeniu meczu nie odczuwał żadnych dolegliwości związanych z urazem.

W poniedziałek piłkarz przeszedł konsultację laryngologiczną. - Nos jest drożny. Nie ma żadnego krwiaka i obrzęku, co oznacza, że nie jest konieczna przerwa w treningach, ale przez najbliższe dwa dni będzie pracował indywidualnie - mówi szef sztabu medycznego Lecha Poznań prof. Krzysztof Pawlaczyk. - Piłkarz będzie w stu procentach gotowy do gry - dodaje klubowy lekarz.

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
 
mail: lech@lechpoznan.pl

Ta strona używa plików cookie (ciasteczek) niezbędnych do jej prawidłowego działania. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij