2017-02-17 10:30 Lt.

„Dumni z Tradycji” – razem zmieniamy INEA Stadion na #95Lecha

Razem z Wami chcemy sprawić, aby na każdej trybunie INEA Stadionu pojawiły się wyjątkowe grafiki przedstawiające najpiękniejsze momenty w 95-letniej historii Lecha. Dołącz wybierając wyjątkowe nagrody!

Stadion przy ul. Bułgarskiej to dla tysięcy kiboli Kolejorza drugi dom. Dom, który jest miejscem odczuwania dumy z bycia sympatykiem wyjątkowego Klubu, chluby Poznania i całej Wielkopolski. Bo Lech to 95 lat wielkiej tradycji, historii pisanej mistrzowskimi latami i wielkimi triumfami.

W tym roku minie 37 lat od pierwszego starcia przy Bułgarskiej i 7 lat od pamiętnego spotkania z FC Red Bull Salzburg, gdy po generalnej przebudowie stadion po raz pierwszy przyjął na swoje trybuny ponad 40 tysięcy kibiców. Wiele się wtedy zmieniło, ale niektóre jego elementy wciąż pozostają szare, bez wyrazu.

Razem z Wami chcemy to zmienić! Pragniemy, aby na każdej trybunie, w korytarzach prowadzących na Wasze miejsca pojawiły się wyjątkowe grafiki nawiązujące do najpiękniejszych momentów w historii Lecha. Pokażmy, że jesteśmy dumni z tradycji. Dołączając do projektu każdy kibic kupuje wybraną przez siebie atrakcyjną nagrodę związaną z klubem.

Link do projektu: http://fans4club.com/pl-tradycja

Cele akcji

Celem projektu „Dumni z tradycji" jest sfinansowanie produkcji i montażu wielkopowierzchniowych grafik, które pojawią się na ścianach w korytarzach i przejściach prowadzących do sektorów na wszystkich czterech trybunach. Najmniejsze będą miały około 7, a największe ponad 30 metrów kwadratowych! W przypadku trybun im. Teodora Anioły, im. Edmunda Białasa oraz im. Henryka Czapczyka to klub będzie odpowiadał za projekty, produkcję i montaż grafik. W przypadku „Kotła”, Stowarzyszenie Kibiców Lecha Poznań będzie miało do dyspozycji środki na stworzenie odpowiednich projektów.

Szare dzisiaj mury zostaną przykryte barwnymi grafikami przedstawiającymi legendarne postaci i wydarzenia z 95-letniej historii Lecha Poznań. Nie zabraknie tu patronów trybun, czyli słynnego tercetu A-B-C, ikon Kolejorza z lat 80. i 90., pamiętnych spotkań w europejskich pucharach, a także radości po zdobytych tytułach mistrzowskich i wygranych finałach Pucharu Polski. Znajdą się grafiki prezentujące ludzi oddanych Lechowi, wśród nich projekt graficzny „DUMA WKLP” z Waszymi nazwiskami: kibiców z poznańskich fyrtli i wielkopolskich landów.

Pragniemy, abyście idąc na Wasze miejsca jeszcze raz mogli przeżyć te piękne emocje, których na żywo doświadczały kolejne pokolenia poznańskich i wielkopolskich członków Rodziny Kolejorza. By Wasze oczy radowały grafiki z efektownymi oprawami i flagami. To, ile takich ścian zmieni się na stadionie przy ul. Bułgarskiej, zależy tylko od nas – całej społeczności Lecha Poznań!

Jeśli uda się zebrać środki na pierwszy cel, który szczegółowo opisany jest poniżej, realizowany będzie następny, a wraz z nim – kolejne grafiki nawiązujące do wielkich postaci i wydarzeń w 95-letniej historii Dumy Wielkopolski.

Razem pokażmy, jak bliskie są nam Niebiesko-Białe barwy, herb i nazwa KKS Lech! Każdy uczestnik projektu będzie podwójnie wygrany: finansując grafiki, z bogatej puli nagród może bowiem wybrać wyjątkowe nagrody oraz umieścić swoje imię i nazwisko na grafice „Duma Wielkopolski”.

Byliśmy, jesteśmy i będziemy dumni z tradycji!

Link do projektu: http://fans4club.com/pl-tradycja

Następne mecze

Czwartek 12.07 godz.00:00
Lech Poznań
vs |
Gandzasar Kapan
Czwartek 19.07 godz.00:00
Gandzasar Kapan
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
 
mail: lech@lechpoznan.pl

Ta strona używa plików cookie (ciasteczek) niezbędnych do jej prawidłowego działania. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij