2017-08-05 18:00 Adrian Gałuszka , fot. Przemyslaw Szyszka

Wysoka wygrana juniorów młodszych

Zespół juniorów młodszych pokonał w rozegranym w sobotę w Warszawie meczu kontrolnym tamtejszą Polonię 4:1. Tym samym dobiegł końca drugi mikrocykl ekipy Bartosza Bochińskiego w ramach okresu przygotowawczego. 

Spotkanie od początku przebiegało pod dyktando podopiecznych Bochińskiego. Bramki jeszcze w pierwszej odsłonie zdobywali kolejno Ratajczyk, Bogajewski i Gil. Popis strzelecki tego zespołu nie był żadnym zaskoczeniem, wszak poprzedni tydzień jego pracy poświęcony był właśnie grze ofensywnej. Potwierdzeniem tego był również kolejny gol strzelony w drugiej połowie przez Ratajczyka. Gospodarze odpowiedzieli tylko jedną bramką.

- Przed sparingiem wiedzieliśmy, że w porównaniu do rywali będziemy wyglądać przede wszystkim lepiej pod względem fizycznym. Jestem bardzo zadowolony z tego, co dziś zobaczyliśmy na boisku, przede wszystkim dlatego, że moi zawodnicy zrealizowali w pełni nasze założenia przedmeczowe - skomentował po zakończeniu gry kontrolnej jej przebieg trener Bartosz Bochiński.

W spotkaniu nie wzięli udziału zawodnicy powołani na konsultację do reprezentacji: Jakub Niewiadomski, Dawid Razaeian, Łukasz Szramowski, Filip Marchwiński i Filip Szymczak. Dobra dyspozycja drużyny pod ich nieobecność cieszy opiekuna zespołu B1. - Sprawia nam to dodatkową radość i satysfakcję. Oznacza to tylko, że rywalizacja o miejsce w składzie będzie jeszcze ciekawsza - nie ukrywał radości trener.

Następnym przeciwnikiem juniorów młodszych będzie ekipa SMS-u Łódź. Sparing odbędzie się w przyszłą sobotę o godzinie 12:30 w Popowie.

Polonia Warszawa - Lech Poznań 1:4 (0:3)

Bramki: Ratajczyk (7., 59.), Bogajewski (12.), Gil (33.) - (77.)

Lech Poznań: Krzysztof Bąkowski, zawodnik testowany, Bartłomiej Burman, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Jakub Białczyk, Łukasz Bogajewski (41. Kacper Wachowiak), Jakub Gil (55. Łukasz Bogajewski), Jakub Kamiński (55. Ratajczyk), Kacper Giełzak (55. Eryk Olejnik), Ratajczyk (41. Franciszek Marzec)

Następne mecze

Czwartek 19.07 godz.17:00
Gandzasar Kapan
vs |
Lech Poznań
Niedziela 22.07 godz.18:00
Wisła Płock
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
 
mail: lech@lechpoznan.pl

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij