2017-08-04 13:50 Łukasz Rabiega, Mateusz Szymandera , fot. Marcin Rajczak

Leosz zastąpił Meggera

Jakub Leosz przenosi się do Wronek. Były trener zespołu juniora młodszego w poznańskiej części Akademii Lecha Poznań w nowym sezonie będzie pełnił funkcję asystenta Krzysztofa Kołodzieja w zespole juniora starszego.

W poprzednim sezonie drugim szkoleniowcem tego zespołu był Maciej Megger. Po zakończeniu minionej kampnii odszedł od z Akademii Lecha Poznań. Jego miejsce na stanowisku asystenta zajął właśnie Leosz. - Jakub to młody trener, jeszcze nie jest wielce doświadczony. Cechuje go jednak duża ambicja oraz chęć nauki - mówi pierwszy trener juniorów starszych Krzysztof Kołodziej.

Nowy członek sztabu szkoleniowego zespołu juniora starszego jest bardzo zadowolony z możliwości współpracy z utalentowanymi zawodnikami. – Dla mnie jest to duża nobilitacja, a także wyróżnienie by móc dołączyć do najstarszej drużyny w akademii. Bardzo się z tego cieszę, potwierdza to też, że ten kierunek trenerski, który obrałem jest dobry. Mogę obiecać sumienną pracę z mojej strony i utrzymywanie poziomu, aby móc pomóc młodym zawodnikom - podkreśla Leosz.

Następne mecze

Niedziela 22.07 godz.18:00
Wisła Płock
vs |
Lech Poznań
Czwartek 26.07 godz.19:30
Szachtior Soligorsk
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
 
mail: lech@lechpoznan.pl

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij